IE1 Doeltreffendheidsmotor
Spesifikasie
| Standaard | IEC60034-30 |
| Raamgrootte | 80-355 |
| Uitset | 0.18 kW-315 kW |
| Doeltreffendheidsklas | IE1 |
| Spanning/frekwensie | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Beskermingsgraad | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolasieklas/Temperatuurstygingsklas | V/B |
| Monteringsreëlings | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Omgewingstemperatuur | -15°C ~+40°C |
| Relatiewe humiditeit moet minder as 90% wees | |
| Hoogte moet laer as 1000 m bo seespieël wees | |
| Verkoelingsmetode | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Plig | S1 |
| Diensfaktor | 1.0 |
Bestellingsinligting
● Hierdie katalogus is slegs vir die gebruiker se inligting. Ons vra om verskoning dat ons nie vooraf kennis gegee het van enige produkveranderinge nie.
● Spesifiseer asseblief die motortipe, drywing, spanning, spoed, isolasieklas, beskermingsklas, monteringsmetode, ens. wanneer u bestel.
● Ons kan spesiale motors volgens kliëntvereistes ontwerp en vervaardig soos volg
1. spesiale spanning, frekwensie en krag
2. spesiale isolasie- en beskermingsklasse
3. met linker terminale boks, dubbele as-eindes en spesiale asse
4. Hoëtemperatuur- of laetemperatuurmotors.
5. Hoë hoogte of buiteluggebruik
6. Hoër krag of spesiale diensfaktore
7. met verhitting, laers of windings PT100, PTC, ens.
8. met kodeerder, geïsoleerde laers of geïsoleerde laerkonstruksie
9. Ander vereistes.









