IE2 Doeltreffendheidsmotor
Spesifikasie
| Standaard | IEC60034-30 |
| Raamgrootte | 80-355 |
| Uitset | 0.18 kW-355 kW |
| Doeltreffendheidsklas | IE2 |
| Spanning/frekwensie | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Beskermingsgraad | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolasieklas/Temperatuurstygingsklas | F\B |
| Monteringsreëlings | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Omgewingstemperatuur | -15°C -+40°C |
| Relatiewe humiditeit moet minder as 90% wees | |
| Hoogte moet laer as 1000 m bo seespieël wees | |
| Verkoelingsmetode | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Plig | S1 |
| Diensfaktor | 1.0 |
Produksietoerusting
Bestellingsinstruksies
● Hierdie katalogus is slegs vir kliëntverwysing. Verskoon asseblief dat indien daar enige veranderinge aan die produk is, geen bykomende notas vooraf gemaak sal word nie.
● Wanneer u bestel, let asseblief op die besteldata, soos krag, spanning, spoed, isolasieklas, beskermingsklas, installasietipe, ens. van die motormodel.
● Ons kan vir pasgemaakte ontwerp en produksie van spesiale motorprodukte volgens u vereistes gaan.
1. Spesiale spannings, frekwensies en kragte.
2. Spesiale isolasieklas en beskermingsklas;
3. Linkerkant met aansluitkas, dubbele as-einde en spesiale as;
4. Hoëtemperatuurmotors of laetemperatuurmotors;
5. In hoogland- of buiteluggebruik.
6. Hoër krag of spesiale diensfaktor.
7. Met verwarmers, laers of windings van PT100, PTC, ens.
8. Met kodeerder, geïsoleerde laer, of geïsoleerde laerkonstruksie.
9. Ander vereistes.









