YH Marine Motors
YH-reeks motors is volledig ingeslote waaierverkoelde driefase asynchrone induksiemotor vir mariene gebruik.
Spesifikasie
| Raamgrootte | 80-355 |
| Uitset | 0.75kW-315kW |
| Spanning/frekwensie | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Beskermingsgraad | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolasieklas/Temperatuurstygingsklas | V/B |
| Monteringsreëlings | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Omgewingstemperatuur | 0°C ~+45°C |
| Relatiewe humiditeit moet minder as 90% wees | |
| Verkoelingsmetode | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Plig | S1 |
| Diensfaktor | 1.0 |
Bestellingsinligting
● Hierdie katalogus is slegs 'n verwysing vir gebruikers. Vergewe asseblief dat enige veranderinge aan produkte nie vooraf verdere spesifikasies sal tot gevolg hê nie. Hierdie katalogus is slegs 'n verwysing vir gebruikers. Vergewe asseblief dat enige veranderinge aan produkte nie vooraf verdere spesifikasies sal tot gevolg hê nie.
● Let asseblief op die gegradeerde data wanneer u bestel, soos die motortipe, krag, spanning, spoed, isolasieklas, beskermingsklas, monteringstipe en so aan.
● Ons kan spesiale motors ontwerp en vervaardig soos volg volgens die vereistes van die kliënt:
1. spesiale spanning, frekwensie en krag;
2. spesiale isolasieklas en beskermingsklas;
3. met terminale boks aan die linkerkant, dubbele as-eindes en spesiale as;
4. hoëtemperatuurmotor of laetemperatuurmotor;
5. gebruik op plato of buite;
6. hoër krag of spesiale diensfaktor;
7. met verwarmer, PT100 vir laers of wikkeling, PTC en so aan;
8. met kodeerder, geïsoleerde laers, of geïsoleerde laerstruktuur;
9. met ander vereiste.
Toepassings
Ons het gevorderde produksietegnologie en streef na innoverende produkte. Terselfdertyd het die goeie diens die goeie reputasie versterk. Ons glo dat solank u ons produk verstaan, u bereid moet wees om vennote met ons te word. Ons sien uit na u navraag.








