IE3 Doeltreffendheidsmotor
IE3-reeksmotors is kooinduksiemotors wat ontwerp is volgens IEC60034-30-standaarde en IE3-energie-doeltreffendheid.
Spesifikasie
| Standaard | IEC60034-30 |
| Raamgrootte | 80-355 |
| Uitset | 0.75kW-315kW |
| Doeltreffendheidsklas | IE3 |
| Spanning / frekwensie | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Beskermingsgraad | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolasieklas/Temperatuurstygingsklas | V/B |
| Monteringsreëlings | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Omgewingstemperatuur | -15°C ~+40°C |
| Relatiewe humiditeit moet minder as 90% wees | |
| Hoogte moet laer as 1000 m bo seespieël wees | |
| Verkoelingsmetode | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Plig | S1 |
| Diensfaktor | 1.0 |
Fabrieksproduksieproses
Bestellingsinligting
● Hierdie katalogus is slegs vir die gebruiker se inligting. Verskoon asseblief dat indien daar enige veranderinge aan die produk is, geen bykomende notas vooraf gemaak sal word nie.
● Let asseblief op die graderingsdata, soos motortipe, drywing, spanning, spoed, isolasieklas, beskermingsklas, monteringsmetode, ens. wanneer u bestel.
● Ons kan spesiale motors volgens die kliënt se vereistes soos volg ontwerp en vervaardig
1. spesiale spannings, frekwensies en kragte
2. spesiale isolasie- en beskermingsklasse
3. met linker terminale boks, dubbele as-eindes en spesiale asse
4. Hoëtemperatuurmotors of laetemperatuurmotors.
5. Hoogland- of buiteluggebruik
6. Hoër krag of spesiale diensfaktore
7. met verhitting, laers of windings PT100, PTC, ens.
8. met kodeerder, geïsoleerde laers of geïsoleerde laerkonstruksie.
9. Ander vereistes.
Indien enige van hierdie items vir u van belang is, laat weet ons asseblief. Ons sal u graag 'n kwotasie gee sodra ons u gedetailleerde spesifikasies ontvang het. Ons het ons eie gespesialiseerde O&O-ingenieurs om aan enige van die vereistes te voldoen. Ons sien uit daarna om u navrae binnekort te ontvang en hoop om die kans te hê om in die toekoms met u saam te werk. Welkom om ons organisasie te besigtig.










