Glyringmotors
Tegniese Data
| Raamgrootte | 280-800MM |
| Uitset | 75-3150 kW |
| Gegradeerde spanning | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3.3KV/6KV/6.6KV/10KV/10.5KV/11KV |
| Monteringsreëlings | IM B3 |
| Beskermingsgraad | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Verkoelingsmetode | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Aantal pale | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Isolasieklas | FH |
| Omgewingstemperatuur | Hoogte moet laer as 1000 m bo seespieël wees; -15°C ~+40°C |
| Plig | S1 |
| Diensfaktor | 1.0 |
Skryf jou boodskap hier en stuur dit vir ons







