Y-reeks (IP23) Hoëspanning Driefase Asynchrone Induksie
Die Y-reeks hoëspanningsmotor is 'n driefase asynchrone induksiemotor met koor. Die motor het beskermingsklas IP23, die nominale spanning is 6KV of 10 KV.
Spesifikasie
| Raamgrootte | H355-710MM (6kV), H450-710MM (10kV) |
| Gegradeerde krag | 220 kW-5000 kW (6 kV) 、250 kW-3550 kW (10 kV) |
| Grade van energie-doeltreffendheid | IE1 |
| Spanning en frekwensie | 6kV /50Hz, 10kV /50Hz |
| Grade van beskerming | IP23 |
| Grade van isolasie/Temperatuurstyging | F |
| Installasiemetode | B3 |
| Omgewingstemperatuur | -15°C ~+40°C |
| Verkoelingsmetode | IC01 |
| Plig | S1 |
| Diensfaktor | 1.0 |
Bestellingsinligting
● Hierdie katalogus is slegs 'n verwysing vir gebruikers. Vergewe asseblief dat enige veranderinge aan produkte nie vooraf verdere spesifikasies sal tot gevolg hê nie. Hierdie katalogus is slegs 'n verwysing vir gebruikers. Vergewe asseblief dat enige veranderinge aan produkte nie vooraf verdere spesifikasies sal tot gevolg hê nie.
● Let asseblief op die gegradeerde data wanneer u bestel, soos die motortipe, krag, spanning, spoed, isolasieklas, beskermingsklas, monteringstipe en so aan.
● Ons kan spesiale motors ontwerp en vervaardig soos volg volgens die vereistes van die kliënt:
1. spesiale spanning, frekwensie en krag;
2. spesiale isolasieklas en beskermingsklas;
3. met terminale boks aan die linkerkant, dubbele as-eindes en spesiale as;
4. hoëtemperatuurmotor of laetemperatuurmotor;
5. gebruik op plato of buite;
6. hoër krag of spesiale diensfaktor;
7. met verwarmer, PT100 vir laers of wikkeling, PTC en so aan;
8. met kodeerder, geïsoleerde laers, of geïsoleerde laerstruktuur;
9. met ander vereiste.






