YL modulêre motors
Die YL-reeks motors se raam is van staalplaat gesweis, wat uitstekende rigiditeit en vibrasiebestandheid bied. Hulle word vervaardig met 'n F-isolasiestruktuur en 'n VPI-vakuumdrukimpregnasieproses. Die ononderbroke laai- en aflaai-laerstelsel verseker maklike onderhoud.
Spesifikasie
| Raamgrootte | 355-630 (6 kV), 400-630 (10 kV) |
| Uitset | 220 kW-1250 kW (6 kV), 220 kW-1120 kW (10 kV) |
| Spanning/frekwensie | 6KV, 10KV/50Hz |
| Monteringsreëlings | IM V1 |
| Beskermingsgraad | IP23 |
| Verkoelingsmetode | IC01 |
| Isolasieklas | F |
| Omgewingstemperatuur | -15°C ~+40°C |
| Plig | S1 |
| Diensfaktor | 1.0 |
Ons items het nasionale akkreditasievereistes vir gekwalifiseerde, hoë kwaliteit produkte, bekostigbare waarde, en is vandag deur mense regoor die wêreld verwelkom. Ons produkte sal aanhou verbeter binne die bestelling en ons sien uit na samewerking met u. Indien enige van hierdie produkte vir u van belang is, laat weet ons asseblief. Ons sal tevrede wees om u 'n kwotasie te gee sodra ons u gedetailleerde behoeftes ontvang het.
Montering en algehele afmetings (6KV)
| Raam Nr. | Pool | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 355 | 4,6 | 880 | 1000 | 940 | 100 | 210 | 28 | 90 | 6 | 32 | 1100 | 800 | 1800 |
| 400 | 4,6,8,10 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1150 | 850 | 1900 |
| 450 | 4 | 1120 | 1250 | 1180 | 120 | 210 | 32 | 109 | 6 | 35 | 1300 | 900 | 2100 |
| 6,8,10,12 | 130 | 250 | 119 | ||||||||||
| 500 | 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 250 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 965 | 2400 |
| 6,8,10,12 | 140 | 36 | 128 | ||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1100 | 2500 |
| 6,8,10,12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1200 | 2900 |
| 6,8,10,12 | 180 | 45 | 165 |
Let wel: Die data wat in die tabel gelys word, is vir die gebruiker se verwysing. In geval van enige teenstrydigheid met die ewekansige lêer, sal die ewekansige lêer voorrang geniet.
Montering en algehele afmetings (10KV)
| Raam Nr. | Pool | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 400 | 4,6 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1100 | 800 | 1900 |
| 450 | 4,6,8,10 | 1120 | 1250 | 1180 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1300 | 1050 | 2100 |
| 500
| 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 210 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 1110 | 2400 |
| 6,8,10,12 | 250 | ||||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1200 | 2500 |
| 6,8,10,12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1300 | 2900 |
| 6,8,10,12 | 180 | 45 | 165 |
Let wel: Die data wat in die tabel gelys word, is vir die gebruiker se verwysing. In geval van enige teenstrydigheid met die ewekansige lêer, sal die ewekansige lêer voorrang geniet.






