YLKK Modulêre motors
YLKK-reeksmotors voldoen aan die nasionale standaard GB755 en die relevante IEC-standaarde. Die motorraam is deur staalplaat gesweis en bied uitstekende styfheid en vibrasiebestandheid. Hulle word vervaardig met 'n F-isolasiestruktuur en 'n VPI-vakuumdrukimpregnasieproses. Die ononderbroke vul- en ontlaai-laerstelsel verseker gerieflike onderhoud.
Spesifikasie
| Raamgrootte | 355-710(6kV)/400-710(10kV) |
| Uitset | 185kW-3150kW (6 kV)/220kW-2500kW(10kV) |
| Spanning/frekwensie | 6kV, 10kV/50Hz |
| Monteringsreëlings | IM V1 |
| Beskermingsgraad | IP44/IP54/IP55 |
| Verkoelingsmetode | IC611/IC616 |
| Isolasieklas | F |
| Omgewingstemperatuur | -15°C ~+40°C |
| Plig | S1 |
| Diensfaktor | 1.0 |
Montering en algehele afmetings (6KV)
| Raam Nr. | Pool | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L | AF |
| 355 | 4,6 | 880 | 1000 | 940 | 100 | 210 | 28 | 90 | 6 | 32 | 1100 | 800 | 2300 | 1500 |
| 400 | 4,6,8,10 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1150 | 850 | 2500 | 1650 |
| 450
| 4 | 1120
| 1250
| 1180
| 120 | 210 | 32
| 109 | 6
| 35
| 1300
| 900
| 2700
| 1800
|
| 6,8,10,12 | 130 | 250 | 119 | |||||||||||
| 500
| 4 | 1250
| 1400
| 1320
| 130 | 250
| 32 | 119 | 8
| 35
| 1400
| 965
| 2900
| 2000
|
| 6,8,10,12 | 140 | 36 | 128 | |||||||||||
| 560
| 4 | 1400
| 1600
| 1500
| 150 | 250 | 36 | 138 | 8
| 42
| 1600
| 1100
| 3300
| 2200
|
| 6,8,10,12 | 160 | 300 | 40 | 147 | ||||||||||
| 630
| 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1200 | 3600
| 2400 |
| 6,8,10,12 | 180 | 45 | 165 |
Let wel: Die data wat in die tabel gelys word, is vir gebruikers se verwysing. In geval van enige teenstrydigheid met die ewekansige lêer, sal die ewekansige lêer voorrang geniet.
Montering en algehele afmetings (10KV)
| Raam Nr. | Pool | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 400 | 4,6 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1100 | 800 | 2500 |
| 450 | 4,6,8,10 | 1120 | 1250 | 1180 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1300 | 1050 | 2700 |
| 500
| 4 | 1250
| 1400
| 1320
| 130
| 210 | 32
| 119
| 8
| 35
| 1400
| 1110
| 2900
|
| 6,8,10,12 | 250 | ||||||||||||
| 560
| 4 | 1400
| 1600
| 1500
| 150 | 250 | 36 | 138 | 8
| 42
| 1600
| 1200
| 3300
|
| 6,8,10,12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1300 | 3600 |
| 6,8,10,12 | 180 | 45 | 165 |
Let wel: Die data wat in die tabel gelys word, is vir gebruikers se verwysing. In geval van enige teenstrydigheid met die ewekansige lêer, sal die ewekansige lêer voorrang geniet.







