YEJ Remmotors
YEJ-reeksmotors kan vinnig rem, gebruik op meganiese toerusting en aandryfmasjiene waar vinnige en akkurate rem vereis word.
Spesifikasie
| Raamgrootte | 80-280 |
| Uitset | 0.18kW-90kW |
| Spanning/ frekwensie | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Beskermingsgraad | IP55 (motor), IP23 (rem) |
| Isolasieklas/Temperatuurstygingsklas | V/B |
| Monteringsreëlings | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Omgewingstemperatuur | -15°C~+40°C |
| Relatiewe humiditeit moet minder as 90% wees. | |
| Hoogte moet laer as 1000 m bo seespieël wees | |
| Verkoelingsmetode | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Plig | S1 |
| Diensfaktor | 1.0 |
Verpakking
Bestellingsinligting
● Hierdie katalogus is slegs 'n verwysing vir gebruikers. Vergewe asseblief dat enige veranderinge aan produkte nie vooraf verdere spesifikasies sal tot gevolg hê nie. Hierdie katalogus is slegs 'n verwysing vir gebruikers. Vergewe asseblief dat enige veranderinge aan produkte nie vooraf verdere spesifikasies sal tot gevolg hê nie.
● Let asseblief op die gegradeerde data wanneer u bestel, soos die motortipe, krag, spanning, spoed, isolasieklas, beskermingsklas, monteringstipe en so aan.
● Ons kan spesiale motors ontwerp en vervaardig soos volg volgens die vereistes van die kliënt:
1. spesiale spanning, frekwensie en krag;
2. spesiale isolasieklas en beskermingsklas;
3. met terminale boks aan die linkerkant, dubbele as-eindes en spesiale as;
4. hoëtemperatuurmotor of laetemperatuurmotor;
5. gebruik op plato of buite;
6. hoër krag of spesiale diensfaktor;
7. met verwarmer, PT100 vir laers of wikkeling, PTC en so aan;
8. met kodeerder, geïsoleerde laers, of geïsoleerde laerstruktuur;
9. met ander vereiste.








